«СОЛТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ ӘКІМДІГІНІҢ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫ» КММ «ПЕТРОПАВЛ ҚАЛАСЫНЫҢ БІЛІМ БӨЛІМІ» КММ «№8 ОРТА ЖАЛПЫ БІЛІМ БЕРЕТІН    ЭСТЕТИКАЛЫҚ ТӘРБИЕ МЕКТЕП-КЕШЕНІ» КММ

• Мектеп мәзірі

Жаңалықтар

12 қазанда №8 мектеп КММ-де «Ағылшын тілін тез меңгеруге арналған лайфхактар» тақырыбында мұғалімдерге арналған шеберлік сыныбы өткізілді. Бұл іс-шараны Сатыбалдин Нұрбек Қанатұлы және Малихина Лилия Витальевна өткізді. Нақты жұмыс істейтін және тиімді болатын негізгі ойлар белгіленді, атап айтқанда: Қоршаған орта, жаттықтырушы (мұғалім), өзіндік жұмыс, күн тәртібі.
    Қысқа уақыт ішінде ағылшын лексикасын үйренуге көмектесетін әдістер көрсетілді, атап айтқанда Г.Доманның техникасы, жылдамдық пен ритм әдісі.
    Шеберлік сыныбы аяқталғаннан кейін педагогтар көрсетілген әдістерден өздерінің жағымды эмоцияларын білдіре отырып, кері байланыс берді және №8 мектеп КММ мұғалімдері үшін шеберлік сыныптарын өткізуге ниет білдірді.
    12 октября в КГУ Школе № 8 был проведён мастер-класс для учителей на тему «Лайфхаки для быстрого овладения английским языком» Данное мероприятие было проведено учителями: Сатыбалдиным Нурбеком Канатовичем и Малыхиной Лилией Витальевной. Были обозначены основные моменты, которые действительно работают и являются эффективными, а именно: окружение, тренер(учитель), самостоятельная работа, режим дня.
    Были продемонстрированы методики, которые помогают выучить английскую лексику за короткий промежуток времени, а именно методика Г.Домана, метод скорости и ритма.
    По окончанию мастер класса педагоги предоставили обратную связь, выразив свои положительные эмоции от продемонстрированных приёмах и выразили желание для проведения таких мастер классов как обязательных для учителей КГУ школы № 8.
    On October 12, at School No. 8 a master class for teachers on the topic “Life hacks for quickly mastering the English language” was held. This event was held by teachers: Satybaldin Nurbek Kanatovich and Malykhina Liliya Vitalievna.
    The main points that really work and are effective were identified, namely: the environment, the coach (teacher), independent work, daily routine.
    Techniques that were demonstrated help to learn English vocabulary in a short period of time, namely the method of G. Doman, the method of speed and rhythm.
    At the end of the master class, the teachers provided feedback, expressing their positive emotions from the demonstrated techniques and expressed their desire to conduct such master classes as an obligatory for teachers of School No. 8.

15.10.2022

Қазақстан Республикасының Президенті: ҚАСЫМ-ЖОМАРТ КЕМЕЛҰЛЫ ТОҚАЕВ

Білім беру ұйымдарының балаларды тасымалдауы жөніндегі әдістемелік ұсынымдар

Мектеп директоры Уәлиева Әйгерім Файзуллақызы