«СОЛТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ ӘКІМДІГІНІҢ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫ» КММ «ПЕТРОПАВЛ ҚАЛАСЫНЫҢ БІЛІМ БӨЛІМІ» КММ «№8 ОРТА ЖАЛПЫ БІЛІМ БЕРЕТІН    ЭСТЕТИКАЛЫҚ ТӘРБИЕ МЕКТЕП-КЕШЕНІ» КММ

• Мектеп мәзірі

21 маусым-Халықаралық Әкелер күні!

Халықаралық Әкелер күнін мерекелеу аясында "№8 жалпы білім беретін орта мектеп – эстетикалық тәрбие кешені" КММ оқушылары мен ата-аналары "әкесімен бірге!». Бұл мереке Әке, ана сияқты, баланың өмірінде маңызды рөл атқаратынын еске салуға және әкелерге балаларға берген сүйіспеншілігі мен қамқорлығы үшін алғыс айтуға арналған. Осы фотокөрме аясында балалар әкеммен бірге өткізген бақытты сәттерімен бөлісті. Әр фотода сіз бірлескен демалысты, спортпен шұғылдануды, балық аулауды, музыкалық аспаптарда ойнауды, кітап оқуды немесе әкемнің кез-келген бірлескен хоббиін көре аласыз.
    С Днем Отца!
    Быть папой – огромное счастье!
    Быть папой – забота и труд!
    Храните семью от ненастья,
    Ведь вас там и любят и ждут!
    Звучит лучшей песней на свете
    Биение детских сердец,
    Навек Вам присвоили дети
    Высокое звание – «Отец»!