«СОЛТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ ӘКІМДІГІНІҢ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫ» КММ «ПЕТРОПАВЛ ҚАЛАСЫНЫҢ БІЛІМ БӨЛІМІ» КММ «№8 ОРТА ЖАЛПЫ БІЛІМ БЕРЕТІН    ЭСТЕТИКАЛЫҚ ТӘРБИЕ МЕКТЕП-КЕШЕНІ» КММ

• Мектеп мәзірі

Жаңалықтар

🐎🔥👮🐕👮‍♀️🔥26 қазанда 6-7 сынып оқушылары үшін "СҚО ПД кинологиялық қызмет орталығы" , "Петропавл ПБ патрульдік полиция батальонының кавалериялық бөлімшесіне"кәсіптік бағдар беру экскурсиясы ұйымдастырылды.
    🐕‍🦺🐎Оқушыларға қызметтік иттер мен жылқылар көрсетілді. Иттер мен жылқылармен жұмыс істеуге қажетті барлық заттарды көрсетті. Оқушылар әр итпен және оның қылмысты ашудағы бағытымен танысып, иттердің бұйрықтарды орындағандарын тамашалады. Жылқылармен таныстық, жабық ипподромдыаралады.
    👍👮Қызметкерлер өз мамандықтарының маңыздылығын өте қызықты және танымды түрде айтып, көрсетті.
    💥
    🐎🔥👮🐕👮‍♀️🔥🐎26 октября для учащихся 6-7-х классов была организована профориентационная экскурсия в "Центр кинологической службы ДП СКО " , "Кавалерийское отделение батальона патрульной полиции УП Петропавловска". Учащимся показали служебных собак и лошадей.
    🐕‍🦺🐎Сотрудники показали все предметы неоходимые для работы с собаками и лошадьми. Учащиеся познакомились с каждой собакой и её направлением в раскрытии преступности, смотрели представление команд которые выполняют собаки. Познакомились с лошадьми, посмотрели крытый ипподром.
    👍👮Сотрудники рассказали и показали о важности своей профессии очень интересно и познавательно.

Қазақстан Республикасының Президенті: ҚАСЫМ-ЖОМАРТ КЕМЕЛҰЛЫ ТОҚАЕВ

Мектеп директоры Уәлиева Әйгерім Файзуллақызы